قوانین فروشگاه اينترنتي انتشارات فردوس و فرهنگ روز

برای حفظ حقوق خریدار و فروشنده قوانین ایده آل و مناسبی قید شده شما می توانید برای حفظ اعتماد و رسیدن به حقوق خود همواره به قوانین فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز  توجه داشته باشید. لازم بوده پیش از عضویت در سایت و یا خرید از آن، ابتدا به مطالعه این بخش پرداخته تا دچار مشکل نشوید.

عضویت در سایت:

تمامی افرد برای انجام خرید از سایت فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز لازم بوده ابتدا فرم عضویت را به طور دقیق و کاملا صحیح پر کرده تا مانند سایر کابران رسمی سایت بتوانند سفارشات خود را خریداری کنند.

نكته: کاربر نیاز بوده اطلاعات پستی و آدرس دقیق خود را ثبت کند. هرگونه مغایرت در این زمینه و یا عدم اعتبار آدرس قید شده بر عهده کاربر بوده و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی ندارد. دلیل اهمیت این بخش زمان خرید و دریافت محصولات به وچود می آید. زیرا این مجموعه محصول را تنها به آدرس ثبت شده ارسال خواهد کرد.

ثبت سفارش:

در زمینه سفارش کالا و قوانین مرتبط با آن نیاز بوده که کاربر قبل از هر ثبت سفارش آن را مطالعه کند. زیرا این بخش همواره بروز رسانی می شود.

نكته: دقت در خرید و با توجه به مشخصات دقیقا هر کالا به عهده خریدار است. لذا قبل از پرداخت هزینه و یا سفارش لازم بوده ابتدا مطالعه دقیقی داشته و قبل از تحویل گرفتن كتاب ارسالی از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

نكته: ثبت سفارش و خرید ها عمده تنها با هماهنگی قبلی با فروشگاه ممکن است. در صورت ثبت سفارش بدون هماهنگی تصمیم در مورد ارسال و یا لغو سفارش منحصرا با مدیریت فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز می باشد.

پرداخت هزینه: 

در زمان ثبت سفارش دو روش پرداخت به صورت آنلاین و یا پرداخت درب منزل وجود دارد. در حال حاضر فقط بهای محصول خود را پرداخت کرده و هیچ گونه مالیاتی بر روی اجناس فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز محاسبه نشده است.

ارسال سفارش: 

کلیه سفارش های ثبت شده در وب سایت فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز پس از تایید آماده ارسال و تحویل پست خواهند شد. 

نكته: سفارش های تهران توسط همکاران پیک در يك روز و بازه زمانی مشخص شده از طرف مشتری ارسال می شوند.

نكته: سفارش های شهرستان ها در همان روز کاری و یا در روز کاری بعد تحویل پست شده که با استفاده از کد رهگیری مرسوله قابل پیگیری از سایت پست جمهوری اسلامی ایران هستند.

نكته: چانچه مشتری نتواند بسته خود را دریافت کند، هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

تعویض سفارش: 

فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز تحت قوانین مشخص شده سفارشات را تعویض خواهد کرد.

نكته: تعویض كتاب با ضمانت 7 روزه در صورتي تعويض مي شود كه كتب خريداري شده داراي ايراد چاپي باشد در غير اينصورت هيچگونه تعويض كتب نخواهيم داشت.

نكته: كتب فروخته شده به علت نکات بهداشتی و تماس مستقیم با پوست و دست، هیچ گونه تعویضی ندارند .

 

تحویل سفارش: 

تحویل گیرنده كتاب و یا نماینده ایشان (با ارائه ی کارت شناسایی) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل، كتاب مورد نظر با هماهنگی واحد پشتیبانی مجددا ارسال خواهد شد.

نكته: مشتریان تهرانی که سفارش خود را از طریق پیک تحویل می‌گیرند، در نظر داشته باشند که تحویل کالا در درب منزل انجام می‌شود و پیک فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز  وارد فضای داخلی ساختمان، مشاعات آن یا واحد مربوطه نخواهد شد.

نكته: در صورتی که در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری کنید .

تعویض کالا :

 چنانچه كتب خریداری شده با كتبي که برای مشتری ارسال شده مغایرت داشته باشد در صورت هرگونه اشتباه از طرف فروشگاه اينترنتي كتاب انتشارات فردوس و فرهنگ روز ارسالی بدون تحمیل هیچ گونه هزینه ای به مشتری تعویض خواهد شد.

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط بخش کنترل کیفی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کتب، به عهده مشتری خواهد بود.

بعد از تایید کارشناس مبنی بر سالم بودن محصول، هزینه ارسالی به حسابشان عودت داده می شود.

ارتباط با فروشگاه : 

هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط و فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد. شماره های تماس و سامانه پیام کوتاه این فروشگاه صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

ساعات پاسخگویی

ساعت پاسخگویی و ارسال با پیک برای مشتریان از ساعت 9 صبح تا 17:30 بعد از ظهر می باشد.